Sortowanie listy kont użytkowników systemu.

Flowgres wersja 2.8.0

ID #0791

Zastosowanie

Funkcja „Sortowanie listy kont użytkowników systemu” umożliwia użytkownikom systemu sortowanie listy użytkowników, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych, według różnych kryteriów. Cztery dostępne parametry sortowania to data utworzenia malejąco, data utworzenia rosnąco, nazwisko od Z do A oraz nazwisko od A do Z.

Opis 

Po zastosowaniu tej funkcji, użytkownicy systemu mogą wybrać preferowany sposób sortowania listy kont użytkowników. Mogą to być: malejąca lub rosnąca kolejność według daty utworzenia konta, a także sortowanie alfabetyczne według nazwiska użytkownika. Opcje te ułatwiają szybkie odnajdywanie konkretnych kont w systemie.

Korzyści

Łatwe odnajdywanie informacji

Użytkownicy systemu mogą szybko i skutecznie odnajdywać potrzebne informacje, sortując listę kont według preferowanych kryteriów. To przyczynia się do zwiększenia efektywności pracy.

Dostosowanie do indywidualnych potrzeb

 Dzięki różnym opcjom sortowania, użytkownicy mogą dostosować widok listy kont do swoich indywidualnych preferencji i potrzeb, co wpływa na komfort korzystania z systemu.

Efektywne zarządzanie danymi

Sortowanie listy kont użytkowników ułatwia efektywne zarządzanie danymi, zwłaszcza w przypadku dużych baz danych. Umożliwia to szybkie identyfikowanie i zarządzanie użytkownikami w zależności od określonych kryteriów.

Basic team

wypełnij formularz

  Small team

  wypełnij formularz

   Medium team

   wypełnij formularz

    Large team

    wypełnij formularz

     Darmowy okres próbny

     wypełnij formularz

      Plan Indywidualny

      wypełnij formularz