Możliwość otworzenia okna z edycją szansy sprzedażowej z poziomu okna edycji zamówienia.

Flowgres wersja 2.8.0

ID #0875

Funkcjonalność

Za pomocą tej funkcji ​​można przeprowadzać zarówno edycję zamówienia, jak i szansy sprzedażowej z jednego interfejsu. To ułatwia zarządzanie procesem sprzedażowym, pozwalając na jednoczesne dostęp do informacji związanych zarówno z zamówieniem, jak i szansą sprzedażową.

Opis 

Dzięki tej funkcji możesz jednocześnie zarządzać i aktualizować zarówno zamówienia, jak i szanse sprzedażowe, wszystko z wygodnego okna interfejsu. To usprawnienie ułatwia szybką edycję i aktualizację danych, co z kolei przyspiesza procesy biznesowe i usprawnia zarządzanie sprzedażą.

Podsumowanie

Zarządzanie jednym
interfejsem

Dzięki tej funkcji, możliwe jest zarządzanie zarówno zamówieniami, jak i szansami sprzedażowymi z jednego okna edycji. To eliminuje konieczność przełączania się między różnymi sekcjami, co usprawnia pracę i oszczędza czas.

Bezpośrednia edycja
danych

Funkcja umożliwia bezpośrednią edycję informacji związanych ze szansą sprzedażową, nie wychodząc z okna edycji zamówienia. To pozwala na natychmiastową aktualizację danych i zarządzanie nimi w jednym miejscu.

Szybsze podejmowanie
decyzji

Dzięki możliwości jednoczesnej edycji dwóch różnych obszarów użytkownicy mogą szybciej podejmować decyzje, lepiej koordynować działania i usprawniać procesy biznesowe związane ze sprzedażą.

Basic team

wypełnij formularz

  Small team

  wypełnij formularz

   Medium team

   wypełnij formularz

    Large team

    wypełnij formularz

     Darmowy okres próbny

     wypełnij formularz

      Plan Indywidualny

      wypełnij formularz